Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com O nás | MARHOLD

Profil firmy

Jsme stavaři ve vašem regionu

Více o MARHOLD

1991

rok založení

1,1

roční obrat v mld. Kč

79

počet zaměstnanců

Kdo jsme

Stavební společnost MARHOLD

Jsme stavaři a na trhu pozemních staveb působíme více jak 30 let. Naše společnost byla založena v roce 1991 v Pardubicích. Od počátku jsme vsadili na lidský přístup, serióznost, kvalitu a spolehlivost, což naplňovalo strategii pozvolného stabilního růstu společnosti. V roce 2006 jsme se stali dceřinou společností CH&T Pardubice o dva roky později jsme tak byli jednou ze zakládajících společností českého stavebního holdingu enteria. Hlavním cílem je kvalitně odvedená práce, splnění termínů, a tedy spokojený zákazník. Tyto cíle jsou naplňovány díky kvalitnímu a kvalifikovanému týmu lidí, kteří se na realizacích podílejí, a stabilnímu zázemí, vytvořenému holdingem. Spokojený tým zaměstnanců buduje „dobré jméno firmy“. Spokojený zákazník napomáhá k získání dalších zakázek a společně se všichni podílí na rozvoji firmy. Za více jak 30 let jsme získali spoustu zkušeností a nových znalostí, které efektivně uplatňujeme v rámci všech staveb. Zároveň jsme připraveni se učit novým technologickým postupům, dále na sobě pracovat a zlepšovat se.

 

Co nás odlišuje

Spolehlivý dodavatel a dobrý zaměstnavatel

Od počátku své činnosti jsme dbali na serióznost při tvorbě a dodržování cen, termínů a dalších důležitých aspektů potřebných pro zdárné zajištění stavebních zakázek. Vzhledem k tomu, že se většinu těchto zásad daří naplňovat a naši zákaznici jsou s odvedenou prací spokojeni, stala se postupně z malé firmy nabízející drobné práce konkurenceschopná stavební společnost zajišťující jako generální dodavatel komplexní a profesionálně řízené dodávky staveb. 

Volné pozice

Jak šel čas

Stavebnictvím žijeme už 30 let

Člen holdingu Enteria

člen skupiny enteria

Jsme součástí holdingu enteria

Od roku 2008 tvoříme jeden z pevných základů stavebního holdingu enteria, který jsme v tomto roce pomáhali založit. Holding enteria spojuje české stavební společnosti s ročním obratem 6,5 mld. Kč a 1200 zaměstnanci. Společně tvoříme naši skvělou Velkou Partu. 

Více o enterii

Aktuality

Co je u nás nového

Podporujeme Marhold

Podporujeme

Podporujeme projekty a organizace v našem okolí

Podporujeme a pomáháme projektům v našem okolí v jejich činnosti a celkovém rozvoji. Naše sponzorské aktivity zaměřujeme na podporu kulturních a sportovních aktivit, vzdělání, ale i rozvoj sociální sféry a charitativních organizací.

Změnit používání Cookies.