Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Občanská výstavba | MARHOLD
Občanská výstavba

Občanská výstavba

Zjistit více

Občanská výstavba

Stavby pro lepší život

Školská zařízení, nemocnice, sportoviště a další – to jsou stavby, které všichni potřebujeme. Chcete je mít co nejblíž, nejkvalitnější a nejhezčí. My chceme to samé. Máme s těmito stavbami mnohaleté zkušenosti a vidíme v nich budoucnost. Rádi spolupracujeme na projektech s moderními prvky a technologiemi tak, aby výsledek jednotlivých staveb nabídl jejich uživateli maximální komfort, využití a kvalitu. Zároveň při rekonstrukcích rádi vracíme budovám jejich původní vzhled a krásu, což je nejvíce vidět v rámci rekonstrukcí nádražních budov, ale i jiných historických objektů. Máme také rádi sport, proto nás vždy potěší možnost stavby sportoviště. I v tomto odvětví máme zkušenosti. Samozřejmostí je provádění staveb s důrazem na dodržení technických parametrů dle projektové dokumentace a s ohledem na životní prostředí a jeho ochranu - to vše při zachování vysokého standardu kvality.

N
Novostavby +
-

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas sodales nisi lorem, et porta leo bibendum nec. Phasellus augue arcu, accumsan quis laoreet ac, tristique ut ante.

R
Rekonstrukce +
-

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas sodales nisi lorem, et porta leo bibendum nec. Phasellus augue arcu, accumsan quis laoreet ac, tristique ut ante. Maecenas sodales nisi lorem, et porta.

Stavte se

Kde nás najdete?

MARHOLD a.s.

Motoristů 24
530 06 Pardubice - Svítkov

Ozvěte se

Jsme tu pro vás

Sekretariát

info@marhold.cz
+420 466 009 911

Změnit používání Cookies.