MARHOLD - STAVAŘ VE VAŠEM REGIONU

Prvořadým cílem akciové společnosti MARHOLD je spokojený zákazník. To znamená přinášet svým klientům profesionální přístup, dodržování cen, vysokou kvalitu poskytovaných služeb v dohodnutých termínech s veškerým potřebným servisem.

Od počátku své činnosti jsme dbali na serióznost při tvorbě a dodržování cen, termínů a dalších důležitých aspektů potřebných pro zdárné zajištění stavebních zakázek. Vzhledem k tomu, že se většinu těchto zásad daří naplňovat a naši zákaznici jsou s odvedenou prací spokojeni, stala se postupně z malé firmy nabízející drobné práce konkurenceschopná stavební společnost zajišťující jako generální dodavatel komplexní a profesionálně řízené dodávky staveb. 

Mezi založením a současnou podobou společnosti uplynulo již více jak 25 let. Za tuto dobu jsme získali v pardubickém regionu své stálé místo a to především díky vytvořené záruce – jakosti, serióznosti a spolehlivosti při realizaci stavebních zakázek. Pro zabezpečení růstu stavební výroby, objemu a kvality prováděných prací a podporování profesního růstu pracovníků, materiálně-technického vybavení společnosti a zaváděním nových technologií. Také hledáme nové možnosti vedoucí ke zvyšování jakosti jako např. prováděním vnitřních prověrek nezávislým auditorem. To potvrzuje zájem o námi nabízené práce z řad spokojených a dnes již stálých zákazníků – obchodních partnerů.